Het Loofles team

Rina Liefting
Directeur | Alle locaties
Gerco Liefting
Algemene zaken | Alle locaties
Elisa Pater
Ondersteuner | Alle locaties
Julia van Harten
HR medewerker | Alle locaties
Janneke Pater
Groepsleider en administratief medewerker | Heyendaal
Thamar Liefting
Administratief medewerker | Alle locaties
Sjoukje Schuttel
Gedragswetenschapper | Alle locaties
Martine Lukasse
Gedragswetenschapper | Alle locaties
Nataly van den Top
Gedragswetenschapper (de Wetering) en groepsleider | Distelberg
Marchien Giaccotto
GZ Psycholoog | Loofles Pleegzorg | Alle locaties
Rosan van der Weij
Beeldend therapeut | Alle locaties
Anneke Biesta
Speltherapeut en IAG | Alle locaties
Kim van Schoonhoven
IAG | Alle locaties
Janita van den Hardenberg
IAG en Trajectregisseur | Alle locaties
Vera de Pundert
Groepsleider en IAG | Kronenburg
Leona de Graaf
Groepsleider en IAG | De Molenstraat
Woudianne Kloosterboer
Groepsleider en IAG | Distelberg
Myrthe van Maurik
Groepsleider en IAG | Marijkeweg
Rianne van ’t Spijker
Groepsleider en IAG | GroeneLaantje
Anne Marleen Bastiaannet
Groepsleider en IAG | BSO+ | GroeneLaantje
Erica Groenendijk
IAG'er | Alle locaties
Marlies van der Hagen
Pedagogisch medewerker | Distelberg
Kristel van het Goor
Groepsleider | GroeneLaantje
Esther Kok
Groepsleider | Distelberg
Maud Pieffers
Groepsleider | Kronenburg
Saskia Mandersloot
Groepsleider | Kronenburg
Marit Grandia
Groepsleider | Kronenburg
Ilona van Bokhorst
Groepsleider | Parmentierstraat
Maartje Gerritsen
Groepsleider | BSO+ | Marijkeweg
Moniek Hulleman
Groepsleider | Veluweweg
Rosalie van den Brink
Groepsleider | Marijkeweg
Mariëlle Hoek
Groepsleider en Trajectregisseur | Zandt
Miranda Mouw
Groepsleider | Triasplein
Anne Ploeg
Groepsleider | Triasplein
Demi Buitenhuis
Groepsleider | Veluweweg
Henriette van de Kamp
Groepsleider | Parmentierstraat
Isabelle Bogaards
Groepsleider en Trajectregisseur | Kronenburg
Savannah de Krosse
Groepsleider | GroeneLaantje
Karlijn Snoek
Groepsleider | Heyendaal
Isabel Timmer
Groepsleider | Kronenburg
Sharon van Dijk
Groepsleider en Trajectregisseur | Heyendaal
Sylvia Huisman
Groepsleider | BSO | Distelberg
Sanne Rozijn
Groepsleider | Bruishuis
Alice Breen
Groepsleider | De Molenstraat
Kelly Rottger
Groepsleider | Kronenburg
Jeroen Salemink
Groepsleider | Kronenburg
Marisca van de Pasch
Groepsleider en Trajectregisseur | Bruishuis
Milou Uitslag
Groepsleider | GroeneLaantje
Anne Carlijn Mulder
Groepsleider | De Molenstraat
Debby Boutens
Groepsleider | Parmentierstraat
Inge Wolf
Groepsleider | Triasplein
Anne van den Hoek
Groepsleider | Marijkeweg
Laureen Maliepaard
Groepsleider | Marijkeweg
Femke van Essen
Groepsleider | Invalkracht | Alle locaties
Ferrisa Dorfel
Groepsleider | Invalkracht | Alle locaties
Hadassa Kranendonk
Groepsleider | Invalkracht | Alle locaties
Carlijn de Vreede
Groepsleider | Invalkracht | Alle locaties
Christa Dorfel
Assistent Groepsleider | Alle locaties
Ada van Dijk
Assistent Groepsleider | Heyendaal
Gert Liefting
Facilitaire dienst | Alle locaties
Nelie Pater
Huishoudelijke ondersteuning | Veluweweg