Ons Team

Je kind en jij krijgen de begeleiding die nodig is. Maak kennis met ons team:

Pedagogisch medewerker (invaller)

Michella Meijers
Pedagogisch medewerker (invaller) | Alle locaties
Esther van Ginkel
Pedagogisch medewerker (invaller) | Alle locaties
Henriette Bout – van de Kamp
Pedagogisch medewerker | KDV | Veluvine

Pedagogisch medewerker

Esther Plugge
Pedagogisch medewerker | KDV | Deventerstraat
Annick Huidink
Pedagogisch medewerker | KDV | Deventerstraat
Jolita van de Brake
Pedagogisch medewerker | KDV, Peuteropvang | Veluvine
Jordy Tempelman
Groepsleider | BSO | Het Web
Edith Schouten
Pedagogisch medewerker | KDV | Deventerstraat
Gerlise Steert
Pedagogisch medewerker | KDV | Veluvine
Irma Hooft – van Dijk
Pedagogisch medewerker | KDV | Veluvine

Groepsleider

Nancy de waard
Groepsleider | Alle locaties
Merel Marneth
Groepsleider | Alle locaties
Mariëtte Hubach
Groepsleider | Alle locaties
Maura van Limpt
Groepsleider | Parmentierstraat
Kasia van Leeuwen
Groepsleider | Alle locaties
 Elza van Renselaar
Groepsleider | Alle locaties
Danielle Petersen
Groepsleider | GroeneLaantje
Danielle Schouten
Groepsleider | Het Web
Ivanka van de Giessen
Groepsleider | Heyendaal
Rebecca van Werven
Groepsleider | Deventerstraat
Kirsten Kalkwiek
Groepsleider | Marijkeweg
Tessa Jans
Groepsleider | Zandt, Bruishuis, Kronenburg
Chantal Wubbolt
Groepsleider | Veluvine
Britt Revelman de Vries
Groepsleider | Bruishuis, Kronenburg
Kim Leertouwer
Groepsleider | Zandt
Laura Schrooten
Groepsleider | Kronenburg
Danique van Toorn
Groepsleider | Triasplein
Laila Karimi
Groepsleider | Bruishuis
Angela van Middendorp
Groepsleider | Veluweweg
Emma Remijn
Groepsleider | Veluweweg
Vera de Pundert
Groepsleider en IAG | Kronenburg
Marieke Meier
Groepsleider | De Molenstraat
Woudianne Kloosterboer
IAG | Alle locaties
Anne Marleen Bastiaannet
Groepsleider en IAG | GroeneLaantje
Kristel van het Goor
Groepsleider en Trajectregisseur | GroeneLaantje
Saskia Mandersloot
Groepsleider | Kronenburg
Marit Grandia
Groepsleider | Kronenburg
Maartje Gerritsen
Groepsleider | Marijkeweg
Moniek Hulleman
Groepsleider | BSO, BSO+ | Deventerstraat
Rosalie van den Brink
Groepsleider - Gedragswetenschapper | Marijkeweg
Miranda Mouw
Groepsleider | Triasplein
Anne Ploeg
Groepsleider | Triasplein
Isabelle Bogaards
Groepsleider en Trajectregisseur | Kronenburg
Savannah de Krosse
Groepsleider | GroeneLaantje
Karlijn Snoek
Groepsleider | Heyendaal
Sharon van Dijk
Groepsleider en Trajectregisseur | Heyendaal, Veluweweg, Parmentierstraat, Zandt
Sanne Rozijn
Groepsleider | Bruishuis
Alice Breen
Groepsleider | De Molenstraat
Anne Carlijn Mulder
Groepsleider | De Molenstraat
Debby Boutens
Groepsleider | Parmentierstraat
Inge Wolf
Groepsleider | Parmentierstraat
Anne van den Hoek
Groepsleider | Marijkeweg
Demi Buitenhuis
Groepsleider | BSO, BSO+ | Deventerstraat
Janneke Pater
Groepsleider en administratief medewerker | Heyendaal
Christa Dorfel
Assistent groepsleider | Alle locaties
Ada van Dijk
Assistent groepsleider | Heyendaal

Gedragswetenschapper

Nataly van den Top
Gedragswetenschapper | Alle locaties
Sjoukje Schuttel
Gedragswetenschapper | Alle locaties
Martine Lukasse
Gedragswetenschapper | Alle locaties
Rosalie van den Brink
Groepsleider - Gedragswetenschapper | Marijkeweg

IAG

Anneke Biesta
Speltherapeut en IAG | Alle locaties
Kim van Schoonhoven
IAG | Alle locaties
Janita van den Hardenberg
IAG en Trajectregisseur | Alle locaties
Vera de Pundert
Groepsleider en IAG | Kronenburg
Leona de Graaf
IAG | De Molenstraat
Woudianne Kloosterboer
IAG | Alle locaties
Myrthe van Maurik
Groepsleider en IAG | Marijkeweg
Rianne van ’t Spijker
Groepsleider en IAG | GroeneLaantje
Anne Marleen Bastiaannet
Groepsleider en IAG | GroeneLaantje
Isabel Timmer
Groepsleider en IAG | Kronenburg

Vaktherapie

Anneke Biesta
Speltherapeut en IAG | Alle locaties
Rosan van der Weij
Beeldend therapeut | Alle locaties

Beleidsmedewerker

Chelsea Romijn
Pedagogisch coach | Beleidsmedewerker | Veluvine, Deventerstraat
Ilse Dokter
Pedagogisch coach | Deventerstraat, Veluvine
Elisa Pater
Beleidsmedewerker | Alle locaties

Pedagogisch coach

Chelsea Romijn
Pedagogisch coach | Beleidsmedewerker | Veluvine, Deventerstraat
Ilse Dokter
Pedagogisch coach | Deventerstraat, Veluvine

Loofles Pleegzorg

Marchien Giaccotto
GZ Psycholoog | Loofles Pleegzorg | Alle locaties

Trajectregisseur

Janita van den Hardenberg
IAG en Trajectregisseur | Alle locaties
Kristel van het Goor
Groepsleider en Trajectregisseur | GroeneLaantje
Mariëlle Hoek
Groepsleider en Trajectregisseur | Zandt
Isabelle Bogaards
Groepsleider en Trajectregisseur | Kronenburg
Sharon van Dijk
Groepsleider en Trajectregisseur | Heyendaal, Veluweweg, Parmentierstraat, Zandt
Marisca van de Pasch
Groepsleider en Trajectregisseur | Bruishuis

Facilitaire dienst

Nelie Pater
Huishoudelijke ondersteuning | Veluweweg
Gert Liefting
Facilitaire dienst | Alle locaties
Tiemen Apeldoorn
Facilitaire dienst | Alle locaties

Management

Rina Liefting
Directeur | Alle locaties
Gerco Liefting
Algemene zaken | Alle locaties

HR

Eefje Jansen
HR manager | Alle locaties

Administratie

Janneke Pater
Groepsleider en administratief medewerker | Heyendaal