Ons team

Je kind en jij krijgen de begeleiding die nodig is. Bij Loofles werken zo’n 70 ervaren professionals waaronder therapeuten en gedragswetenschappers. Op de BSO’s werken pedagogisch medewerkers. Op onze BSO+ locaties werken pedagogisch hulpverleners die SKJ geregistreerd zijn.

Rina Liefting
Directeur | Alle locaties
Gerco Liefting
Algemene zaken | Alle locaties
Elisa Pater
Ondersteuner | Alle locaties
Julia van Harten
HR medewerker | BSO, BSO+ | Alle locaties
Sjoukje Schuttel
Gedragswetenschapper | Alle locaties
Martine Lukassen
Gedragswetenschapper | Alle locaties
Milou van Raak
Dramatherapeut | Alle locaties
Rosan van der Weij
Beeldend therapeut | Alle locaties
Anneke Biesta
Speltherapeut en IAG | Alle locaties
Leona Booij
Groepsleider en IAG | De Molenstraat
Marianne Hamoen
Groepsleider en IAG | Parmentierstraat
Hillene Hoekstra
Groepsleider en IAG | Marijkeweg
Saskia Mandersloot
Groepsleider en IAG | Kronenburg
Woudianne Kloosterboer
Groepsleider en IAG | Distelberg
Myrthe van Maurik
Groepsleider en IAG | Marijkeweg
Rianne van ’t Spijker
Groepsleider en IAG | GroeneLaantje
Vera de Pundert
Groepsleider en IAG | Kronenburg
Marit Grandia
Groepsleider | De Wetering
Ilona van Bokhorst
Groepsleider | Parmentierstraat
Suzanne Deij
Groepsleider | Distelberg
Mae van der Zande
Groepsleider | GroeneLaantje
Moniek Hulleman
Groepsleider | Veluweweg
Rosalie van den Brink
Groepsleider | Zandt
Anouk Doornwaard
Groepsleider | GroeneLaantje
Mariëlle Hoek
Groepsleider | Buurtlaan
Marieke Gerritsen
Groepsleider | Buurtlaan
Miranda Mouw
Groepsleider | Triasplein
Anne Ploeg
Groepsleider | Alle locaties
Anne Rou
Groepsleider | BSO+ | Marijkeweg
Demi Buitenhuis
Groepsleider | Veluweweg
Denise van Wijnen
Groepsleider | BSO+ | Heyendaal
Henriette van de Kamp
Groepsleider | BSO+ | Parmentierstraat
Anne Marleen Bastiaannet
Groepsleider | BSO+ | GroeneLaantje
Leonie van Rijn
Groepsleider | Alle locaties
Ferrisa Dorfel
Groepsleider | Alle locaties
Thamar Liefting
Groepsleider | Alle locaties
Isabelle Bogaards
Groepsleider | De Wetering
Kim Sauer
Intensieve Ambulante Gezinsbegeleider | Alle locaties
Janita van den Hardenberg
Intensieve Ambulante Gezinsbegeleider | Alle locaties
Femke van Essen
Groepsleider | Alle locaties
Sven van Asselt
Groepsleider | Marijkeweg
Savannah de Krosse
Groepsleider | Alle locaties
Isabel Timmer
Groepsleider | Kronenburg
Sharon van Dijk
Groepsleider | Heyendaal
Sanne Rozijn
Groepsleider | Bruishuis
Alice Pors
Groepsleider | De Molenstraat
Carmen Tuasela
Groepsleider | Heyendaal
Joanne Hakkesteegt
Groepsleider | Heyendaal
Nataly van den Top
Groepsleider | Distelberg
Gerieke van den Akker
Groepsleider | Parmentierstraat
Kelly Rottger
Groepsleider | Bruishuis
Merel van Toly
Groepsleider | Alle locaties
Olof Vlasblom
Groepsleider | Alle locaties
Jeroen Salemink
Groepsleider | Bruishuis
Marisca van de Pasch
Groepsleider | Bruishuis
Christa Dorfel
Assistent Groepsleider | Alle locaties
Ada van Dijk
Assistent Groepsleider | Heyendaal
Gert Liefting
Facilitaire dienst | Alle locaties
Nelie Pater
Huishoudelijke ondersteuning | Veluweweg